Залізничні лісоруби

Коли заходить мова про залізничників, зазвичай ми тут же уявляємо машиністів, колійників, чергових на станціях і стрілочних постах, провідників тощо — словом, тих кого найчастіше бачимо. Разом з тим на залізниці є підрозділи, працівників яких ми за роботою можемо не й бачити, натомість результат їхньої праці завжди видно. Мова, зокрема, про такий підрозділ, як Львівська дистанція захисних лісонасаджень.

Юрій Кальчик, майстер виробничої дільниці №12 цього залізничного підрозділу розповідає, що історія його створення бере початок на рубежі 50-60 років минулого століття, коли вздовж залізниці були створені лісозахисні насадження. Відтак, окремим деревах нині близько 60-70 років, й багато з них досягли зрілості, а деякі взагалі є аварійними і можуть пошкодити розташовані вздовж колій різноманітні інженерні споруди, лінії зв’язку, електропередач тощо. Власне, догляд за усім цим і лягає на плечі працівників дистанції захисних лісонасаджень, а по-простому — залізничних лісорубів.

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (3 листопада 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.