«Господарські клопоти — вони завжди приємні»

Одразу при в’їзді у село Сокіл можна побачити чималеньку територію, обгороджену новеньким парканом, за яким вирує господарське життя. Тишу і спокій, який навіюють розкинуті зусібіч ліси, раз-по-раз порушує то гуркіт трактора, то мукання корів і теляток. Саме тут вже другий рік активно працює фермерське господарство «Полісся-молоко». На теренах нашого краю воно займається розведенням племінних корів молочного напрямку та виробництвом молока, яке прямує на Шацький молокозавод і використовується для виготовлення різноманітної продукції: масла, сирів тощо.

Голова господарства Світлана Поліщук розповідає, що до появи ФГ «Полісся-молоко» підштовхнула ситуація, пов’язана зі скороченням поголів’я худоби у населення, а відтак — зменшенням об’ємів молока, яке воно здавало у попередні роки.

«Тобто, назрівала серйозна проблема із забезпеченням потужностей молокозаводу сировиною, що у свою чергу призвело б до простоїв,— каже Світлана Матвіївна. — Саме тому власники прийняли рішення створити окреме фермерське господарство, яке забезпечувало б підприємство молоком і зменшило б залежність від ймовірного сировинного дефіциту у майбутньому».

Розповідь читайте у газеті «Наше життя» за 17 листопада 2022 року

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.