У Любомлі вшанували воїнів-афганців

З нагоди чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану у Любомлі біля пам’ятної стели воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг. На початку учасники мітингу поклали квіти до стели та вшанували загиблих і померлих воїнів хвилиною мовчання.

Представники духовенства відправили поминальну панахиду за земляками, які загинули в афганській війні. Тридцять чотири удари дзвона, що символізували 34-ту річницю завершення безглуздої війни, нагадали усім учасникам зібрання про те, що біль Афганістану — вічний.

«Нас, ще зовсім молодих людей, держава покликала виконувати свій військовий обов’язок. У «гарячих» точках кожен з нас відчув ціну війни на собі, біль від втрати побратимів і друзів, — зазначив у вступному слові голова Любомльської організації спілки ветеранів Афганістану Віталій Мучак. — На жаль, і сьогодні нам знову доводиться відстоювати суверенітет і недоторканість кордонів вже нашої країни, а воїни-інтернаціоналісти є прикладом для молодого покоління, як треба воювати і любити свою землю. Воюючи на афганській землі пліч-о-пліч з росіянами, яких вважали братами, ми й гадки не мали, що через кілька десятиліть вони підуть на нас загарбницькою війною».

З промовами також виступили представники місцевої влади краю.