У Вишнівській громаді говорили про евакуацію при надзвичайних ситуаціях

Збереження життя та здоров’я жителів громади є основним пріорітетом в роботі Вишнівської сільської ради. Одним з ключових елементів захисту населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій – є евакуація. Рішення про проведення евакуації на місцевому рівні приймають відповідні органи місцевого самоврядування. І саме від підготовки заходів евакуації залежить її результат. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповідає перший заступник голови Вишнівської ТГ Галина Федончук.

Виходячи з цього, керівництвом Вишнівської територіальної громади було прийнято рішення про проведення відповідного навчання з членами евакуаційних органів громади та з керівниками установ, суб’єктів господарювання.

Сільський голова Віктор Сущик проінформував присутніх про важливість даних навчань саме в цей час.

Перший заступник сільського голови Галина Федончук ознайомила учасників навчань з розробленими плануючими документами, щодо евакуації на місцевому рівні.

Майстри виробничого навчання Ковельських територіальних курсів Володимир Ващук та Сергій Куришев, з врахуванням власного досвіду, презентували нормативну базу з питань евакуації, перелік, варіанти документів, обов’язки працівників, які задіяні в евакуаційних органах використавши порадник Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту «Організація та здійснення евакуації населення».  Також ознайомили з досвідом інших громад та відповіли на запитання присутніх.

Завідувач Ковельських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Борис Андріюк при підведенні підсумків звернув увагу присутніх на дотримання правил пожежної безпеки, подякував всім учасникам зустрічі за активну роботу.