«Був життєлюбом, оптимістом, людиною з великим серцем»

24 лютого минає рік, відколи у нашу дійсність вибухами ракет, снарядів і мін, свистом куль, численними руйнуваннями інфраструктури і людських доль увірвалася війна. Але матеріальне — ніщо порівняно з тим, що країна втрачає найцінніше — своїх людей. Щоразу дуже боляче, коли вкотре приходить з фронту звістка про загибель когось із наших земляків. У ці дні минули сороковини світлої пам’яті жителя села Хворостів Ростислава Слєсара, який поліг, боронячи рідну землю від окупанта.

«…Взагалі, у нього була дивовижна здатність знайти потрібні слова, зробити потрібні дії,  — каже брат бійця Віталій Слєсар. — Ще з юних років, пам’ятаю, ми, старші, бувало, сперечаємося, то він завжди нас заспокоював, казав: хіба ця дрібниця варта суперечок? Мав він таку особливість — згладжувати конфлікти, напруження. Хоч і був наймолодшим, складалося враження, що навпаки, він серед нас найстарший, був мудрим не по віку…».

«…Не раз траплялося, що мене випадково зустрічали у Любомлі колишні Ростикові учні з Бережецької школи, підбігали обіймали і почали розпитувати, мовляв, Ростиславе Анатолійовичу, як ваші справі? — розповідає Віталій Слєсар. — Ми дуже схожі, тож вони, очевидно нас переплутали. Вже потім, коли все з’ясовувалося, то діти розпитували про брата, казали, що кращого фізкультурника у них не було. Приємно було це чути…».

Подробиці читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (23 лютого 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.