Рахедівські школярі перемогли на обласному конкурсі «Український сувенір»

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, сприяння налагодження духовного контакту дитини та батьків, залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік, Волинським обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір».

У заході взяли участь учні із закладів загальної середньої освіти Вишнівської територіальної громади, повідомляє місцевий Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Вироби, які були подані на конкурс, виготовлені з дерева, соломи, трави, тканини, паперу, ниток та є зразками традиційних іграшок, що відповідають поняттю «сувенір». Журі відмітило, що роботи школярів громади були цікавими і змістовними, відзначалися високим естетичним рівнем виконання робіт, пошуково-дослідницьким підходом при виготовленні сувенірів.

Учнів Радехівської гімназії Яна Заголу, Тараса Заголу, за роботу «Коник-каталка» (керівник — вчитель трудового навчання Ігор Загола) було визнано переможцями обласного етапу конкурсу та нагороджено дипломами Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради.

«Вишнівська сільська рада та комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» вітають учнів і їхнього творчого наставника з перемогою. Бажаємо величезного натхнення для творчості та подальших успіхів», — йдеться у повідомленні.