Школярка зі Штуня стала призеркою обласного конкурсу

Упродовж грудня-лютого 2022-2023 років обласне управління освіти і науки провело І-ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Конкурс-захист проводився в онлайн-режимі. Для інформаційного та технічного забезпечення були створені електронні кабінети учасників конкурсу, розроблені інструктивно-методичні та презентаційні матеріали. Вишнівську громаду, як повідомляє місцевий  центр професійного розвитку педагогічних працівників, представляла учениця 10-го класу Штунського ліцею Юлія Король. Її робота «Господарська магія жителів села Штунь» здобула почесне ІІ місце в секції етнології. Юна дослідниця визнана переможницею та нагороджена дипломом управління освіти і науки облдержадміністрації.

Науковим керівником Юлії є вчителька історії Штунського ліцею Катерина Оніщук. Катерина Петрівна вже багато років займається науково-дослідницькою роботою зі своїми учнями та гідно представляє свій заклад і Вишнівську громаду на обласних та всеукраїнських рівнях.

Це вже не перша перемога талановитої дослідниці та її наукової наставниці.  Нагадуємо, що минулого року на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Юлія Король здобула ІІІ місце з роботою «Землеробські повір’я і забобони полішуків (на матеріалах із сіл Вишнівської ТГ».