Озерний поклик, що не проминає

20 березня цього року відомому волинському журналісту Ярославу Міщенку було би 75 літ.  10 жовтня 2007 року його не стало поміж нас після виснажливої важкої хвороби. Та у всіх, кому поталанило з ним знатися, чиї стежки життєві перепліталися зі стежками цієї інтелектуально багатої і вельми доброзичливої  людини, назавжди залишиться щемний і найсвітліший спомин про Ярослава Миколайовича, який мав багато талантів любові: до людей, до слова, до природи, до життя, до родини понад усе, особливо до єдиної доньки Олі.

«…Усі найкращі риси вміщались в його неспокійній щедрій душі: товариськість, доброзичливість, чесність, сміливість, вимогливість передусім до себе і професії, до Слова, якому ревно служив понад 30 років — від  1972-го — у редакції Любомльської райгазети «Наше життя», затим, до останніх своїх днів, був власним кореспондентом Волинської телерадіо­компанії. Був членом НСЖУ.  Його багата тематична творчість відзначалась  нагородами за участь у багатьох  конкурсах на Волині і в Україні, тричі отримував журналістську премію «Золоте перо»…»

«…Ярослав Миколайович був не просто природолюб, а журналіст-природозахисник. Нічні рейди по виявленню тих, хто завдавав згуби природі, були для нього не тільки обов’язком, а ще й турботою душевною. А скільки разів вголос порушував питання про активну дію ландшафтного заказника державного значення «Згоранські озера» щодо запровадження зеленого і агротуризму… Був еколог-воїн…»

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (23 березня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.