У Гущанське озеро випустили 600 кілограмів мальків коропа й амура

Об’єднавши зусилля, ГО «Гущанські патріоти», ГО «Лісомисливське об’єднання «БУГ», Рівненської територіальної громади, окремих меценатів реалізували перший етап із зариблення водойм.

Так, 600 кг. риби (250 кг. — короп 1-річний, 250 кг. — короп 2-річний, 100 кг. — амур 2-річний) було нещодавно випущено в Гущанське озеро. Зауважимо, що місцеві жителі й активісти тут здійснють належний догляд за водоймою, борються з випадками браконьєрства, впроваджують тут загальні правила риболовлі тощо. Про це повідомляє голова Рівненської громади Юрій Фініковський.

Уже в квітні заплановано подальші заходи із зариблення озер та  водойм в межах громади. На це заплановані кошти в місцевому  та обласному бюджеті!

В пріоритеті — зариблення та належний догляд за Великим озером у с. Новоугрузьке. Останнім часом тут поширені випадки застосування сіток для вилову риби, використання електровудок.

«Підсумовуючи зазначимо, що догляд за водоймами громади — обов’язок усіх жителів! Спільно досягнемо усіх успіхів!», — йдеться у повідомленні.