У Вишнівській громаді відбулися змагання з волейболу серед освітян

На базі Машівського ліцею відбулися змагання з волейболу серед працівників закладів загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради. У змаганнях взяли участь 8 команд ліцеїв та гімназій, повідомляють у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Вишнівської сільської ради.

З вітальним словом до учасників звернувся сільський голова Віктор Сущик, який повідомив, що проведення даного заходу стане хорошою щорічною традицією. Директор Машівського ліцею Микола Оніщук привітав присутніх, побажав педагогам  гарного настрою та перемог.

Протягом п’ятигодинної насиченої гри працівники освіти наполегливо змагались за першість, демонструючи чудові спортивні навички та вміння.

За результатами протокольних рішень суддівської колегії  І місце здобула команда Олеського ліцею. ІІ місце заслужено посіла команда Хворостівського ліцею. ІІІ місце дісталось команді Машівського ліцею.

Команди ОЗ «Вишнівський ліцей», Бережецької гімназії, Висоцької гімназії, Радехівської гімназії, Штунського ліцею нагороджені грамотами за активну участь в змаганнях та популяризацію спорту серед дорослого населення.

Усі команди нагороджені грамотами Вишнівської сільської ради та цінними подарунками, а команди-переможці — кубками та медалями.

Окрім того, за дорученням управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, директор Машівського ліцею Микола Оніщук вручив подарунки керівникам закладів освіти, котрі активно змагались в складі своїх освітніх команд.

Вишнівська сільська рада щиро дякує учасникам змагань за активну та насичену гру, популяризацію спорту та здорового способу життя.