У пункті пропуску «Ягодин» побували представники EUAM

У пункті пропуску «Ягодин» з робочим візитом побували співробітники Львівського регіонального офісу КМЄС та підрозділу Місії з інтегрованого управління кордонами. Під час зустрічі було оцінено спроможності прикордонного переходу, задля їх покращення та приведення до європейських стандартів. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Представники Місії ознайомилися з інфраструктурою пункту пропуску, здійсненням прикордонного і митного контролю, оцінили необхідність проведення його реконструкції. Крім того, обговорили потреби в обладнанні та навчанні персоналу, який залучається до здійснення контрольних операцій.

Прикордонники продемонстрували делегації порядок роботи технічних засобів прикордонного контролю, які інспектори використовують під час перевірки паспортних документів та огляду транспортних засобів. Ознайомили візитерів з процедурою контролю другої лінії.

Старший радник КМЄС із прикордонної діяльності Аймар Косс зазначив: «Місія продовжить надавати стратегічні поради з підвищення спроможності прикордонників і митників, зважаючи на те, що Україна є кандидатом на вступ до ЄС. Також наша мета – сприяти експорту сільськогосподарської продукції та двосторонній торгівлі з Європейським Союзом у рамках ініціативи «Шляхи солідарності».

Продовжуємо реформуватися за стандартами ЄС задля підвищення комфорту, безпеки та швидкості перетину кордону в пунктах пропуску.