Керівниця Любомльського відділення Волинського центру контролю та профілактики хвороб передала авто для ЗСУ

Працівники Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб продовжують надавати допомогу Збройним Силам України.

З перших днів повномасштабного вторгнення фахівці Центру підтримують їх матеріально, закуповують для бійців необхідну техніку і спорядження, плетуть маскувальні сітки, готують і передають смаколики пишуть на Район.Любомль.

Власне авто для потреб Збройних сил України цими днями передала керівниця Любомльського відділення Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб Леся Ткачук. Дізнавшись, що для одного з підрозділів 111 бригади тероборони потрібний автомобіль, родина Лесі Ткачук прийняла рішення допомогти військовим. Машина у справному стані, її заправили і вона вже вирушила на схід України.

Леся Ткачук розповіла, що «Opel» планують використовувати для перевезення поранених, котрі не потребують спецавтотранспорту. Окрім того, ним можна доставляти продукти бійцям, оскільки авто обладнане пристроєм, щоб використовувати причіп.

Також цього тижня колектив центру відправив чергову партію домашньої консервації та інших продуктів для бійців, котрі лікуються в Луцьку.