Через «Ягодин» намагалися незаконно ввезти дитячихречей на понад мільйон гривень

Через митний пост «Ягодин» намагалися незаконно ввезти більше двох тисяч одиниць дитячого одягу, іграшкових наборів та упаковок предметів канцелярії вартістю понад 1 мільйон гривень.

Нові вироби європейських торговельних марок перевізник не задекларував у складі вантажу гуманітарної допомоги. Її польська релігійна громада передавала волинським вірянам, повідомляє Волинська митниця.

Вдатися до повного митного огляду авто з вивантаженням та перерахунком всіх місць інспектори вирішили після встановлення невідповідності між фактичною та задекларованою вагою допомоги. Вони різнилися на майже тонну.

Після ретельного перерахунку та опису вмісту вантажівки, “зайвими”, тобто незадекларованими належним чином, виявилося майже 600 кг товару. Його вилучили.

Митники склали протокол про порушення митних правил за ознаками, передбаченими у ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу (переміщення товарів з приховуванням від митного контролю шляхом надання неправдивих відомостей щодо кількості вантажних місць, ваги, маркування та їх вартості).

Санкція статті передбачає накладення штрафу в повному обсязі вартості предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів. Остаточне рішення у справі прийматиме суд.