РФ виводить свої підрозділи з Білорусі, залишилось 2,5 тисячі солдат

Російських військових, які пройшли підготовку в Білорусі, можуть перевести на Східний напрямок для поповнення сил окупантів. Зараз на території РБ залишаються близько 2,5 тисяч солдат РФ.

Речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” повідомив, що станом на сьогодні, 15 травня, ситуація на кордоні з Білоруссю залишається повністю контрольованою.

Противник не зможе прорвати оборону українських захисників на півночі, якщо спробує. За словами речника, більшість з російських солдат у Білорусі зараз перебувають на навчаннях або на полігонах.

“Можна зазначити, що кількість російських військовослужбовців значно нижча, ніж було ще кілька місяців тому. Нагадаємо, що кількість російських військових могла досягати і 10-11 тисяч осіб”, – додав Демченко.

Він розповів, що підготовлені в РБ підрозділи російських військових повертаються до своєї країни. Далі їх, ймовірно, відправлятимуть на Східний напрямок для поповнення сил окупантів.

“Поки бачимо, що багато підрозділів виводять з Білорусі, проте поповнення полігонів не відбувається”, – підсумував речник ДПСУ.