Працівник ОВА з автомата стріляв у волонтера: розповіли подробиці

Керівник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко прокоментував стрілянину у Луцьку, коли 34-річний працівник Волинської обласної військової адміністрації з автомата Калашникова вистрілив у 49-річного волонтера.

В інтерв’ю виданню ВСН Юрій Крошко зазначив, що ця зброя була облікованою, внесеною в базу і на неї був виданий тимчасовий дозвіл.

Нагадаємо, 11 травня на вулиці Драгоманова у Луцьку працівник Волинської ОВА вистрілив у волонтера. Під час конфлікту Шульган, забігши у свою квартиру, взяв автоматичну зброю АКС 74 і вистрілив у бік Стеця. Потерпілого госпіталізовали із вогнепальним пораненням правого стегна з переломом. Під час проведення обшуку в будинку Шульгана вилучили автомат АКС 74, 119 патронів, 4 магазини до автомата.

«Зброя, зберігалася належним чином – вдома, в сейфі. Але чоловік вжив алкоголю, із кимось поконфліктував і вирішив, що може взяти зброю та розібратися. Це не був той злочин, коли зброю спеціально беруть, щоб піти й вчинити розбійний напад, пограбування чи вбивство. Це відбулося на ґрунті раптових неприязних стосунків і на ґрунті вживання алкоголю», – розповів Юрій Крошко.

Також він додав, що із списку людей координаційної ради ОВА, які отримували зброю, більшість вже здали її назад. Чоловік, який влаштував стрілянину не здав зброю, але в нього її вже вилучили.