Серед призерів обласної спартакіади – депутати Любомльської міськради

30 травня в місті Луцьку, на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, відбувся підсумковий етап обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

У цих фінальних змаганнях взяли участь 5 команд: збірні Володимирського, Камінь-Каширського, Ковельського, Луцького районів та депутатів Волинської обласної ради.

Команди змагалися у грі з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу. Загалом близько сотні учасників. Найчисельнішою серед учасників спартакіади була збірна команда самоврядців з Ковельського району, яку очолював голова найвищого представницького органу Ковельщини В’ячеслав Шворак, інформує сайт Ковельської районної ради.

До спортивної команди, окрім депутатів Ковельської районної ради, увійшли представники депутатських корпусів територіальних громад: Колодяжненської (на чолі з сільським головою Віталієм Кашиком), Велимченської (на чолі з сільським головою Анастасією Павлович), Любомльської, Поворської, Самарівської, Старовижівської, Ратнівської, Сереховичівської.

Перед початком змагань до учасників звернувся з привітанням очільник Волиньради, голова обласного осередку НОК України Григорій Недопад, та начальник департаменту культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації Олександр Хвіщук.

За результатами участі в усіх видах спорту у загальнокомандній першості перемогу виборола команда Ковельського району, друге місце посіла збірна Володимирського, а третє – Камінь-Каширського району.

Під час церемонії нагородження команд та учасників змагань, Григорій Недопад висловив вдячність усім, хто знайшов можливість у цей не простий час випробувати свої сили на спортивних майданчиках та, разом з тим, підготуватися до загальноукраїнської першості.

За підсумками обласної спартакіади буде сформовано команду Волинської області, яка у червні захищатиме спортивну честь нашого краю на Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів, обласних, територіальних громад, районних, міських, сільських та селищних рад. Звісно, що депутати- спортсмени з Ковельщини будуть мати у складі збірної області чимало місць. Тож, до нових перемог.