На Згоранських озерах вилучили майже півтора кілометра браконьєрських сіток

З 2 по 5 червня державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища з залученням громадських інспекторів з охорони довкілля, спільно поліцейськими взялися участь у всеукраїнській акції по захисту річок та біоресурсів, повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Акція проходила на території озер Велике Згоранське та Мале Згоранське Головненської територіальної громади, річки Прип’ять Ратнівської територіальної громади, річки Луга та озер в Устилузькій територіальній громаді, річки Стохід поблизу смт. Любешів та річки Вижівка Старовижівської ТГ.

Під час проведення заходу на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Згоранські озера» вилучили з води 20 безгосподарних рибальських сіток загальною довжиною 1 410 метрів. У них виявили 113 екземплярів риби – 22 кілограми.

Розмір збитків, заподіяних порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконного добування риби становить 475 тисяч гривень. Вилучену рибу передали на потреби Збройних Сил України.

Готуються матеріали для направлення заяви до поліції про порушення кримінального провадження.