Молодь проходить стажування у Вишневі

Програма стажування молоді — це нова ініціатива у Вишнівській сільській  раді, яка реалізовувалась за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у 19 територіальних громадах України. У Вишнівській громаді стажування проходили троє молодих людей, які попередньо пройшли конкурсний відбір.

Про це повідомляють на сайті громади.

Під час стажування молодь отримала можливість не лише набути теоретичних знань, але й застосувати їх на практиці. Програма стажування умовно поділилась на загальне ознайомлення з профілем громади, структурою сільської ради та специфікою роботи виконавчих органів, а також індивідуальні заняття з безпосередніми керівниками, під час яких стажисти ознайомилися із специфікою роботи конкретного відділу та виконували завдання у структурних підрозділах сільської  ради, зокрема долучалися до підготовки важливих документів, взяли участь у роботі Виконавчого комітету Вишнівської сільської ради, допомагали в організації заходів тощо.

Впровадження проекту стажування молоді свідчить про зацікавленість молоді у діяльності сільської ради та бажання активно долучатися до розвитку свого рідного села та громади. Молоді стажисти увійшли до складу ініціативної групи Молодіжної ради при Вишнівській сільській раді, обговоривши ідеї щодо розвитку молодіжної діяльності в громаді.

Залучення молоді до життя громади є вкрай важливим, адже дає можливість молодим людям набути цінний досвід, отримати нові знання і навики роботи в органів  місцевого самоврядування, запропонувати цікаві і перспективні ідеї для розвитку громади.