Згоранська «Нива» перемогла Турійськ

Після смуги невдач у попередніх турах: домашнього розгрому від Голоб (2:6) і бойової «валідольної» нічиєї у Велимчі (5:5), згоранська «Нива» таки потішила перемогою — другою загалом та першою на виїзді.

У шостому турі суперниками згоранців був ФК «Турійськ». Упродовж першого тайму команди пробували комбінувати, але створити щось конструктивне і біля тих, і біля інших воріт не могли. Винятком хіба що може послужити момент, коли за кілька хвилин господарі одну зі своїх атак завершили ударом у бік воріт, але нашого голкіпера Ігоря Клекоцюка виручила поперечина.

У другому таймі стало помітно, що «Нива» додала обертів. На правому фланзі атаки активно діяли Віталій Гигера і Богдан Савош, на лівому — Юрій Гриб і Дмитро Склянчук, який у перерві замінив Ігоря Оксентюка. Власне, ця заміна виявилася доволі результативною. На 55-ій хвилині «Нива» здобула право на кутовий. Юрій Гриб вдало навісив у штрафний майданчик, а у боротьбі за м’яч найвправнішим виявився якраз Дмитро Склянчук, чий точний удар головою змусив капітулювати голкіпера суперників Германа Улянюка (див. головне фото).

Після цього гра пожвавилася, адже господарі прагнули будь-що відігратися, а гості — закріпити успіх. Щоправда, другого гола довелося чекати аж до 88-ї хвилини, коли все той же Дмитро Склянчук втік від турійських захисників, вийшов «на побачення» з голкіпером і переграв його — 2:0.

У той момент господарі не здогадувалися, що це ще не кінець матчу, а початок розгрому. На шостій доданій до основного часу хвилині захисники Турійська пропустили вихід сам-на-сам з голкіпером Богдана Савоша,  і той свого шансу не змарнував. А ще через три хвилини Юрій Гриб результативно відгукнувся на передачу Віталія Гигери з правого флангу. 4:0 — гарна гостьова перемога «Ниви».

Решта матчів туру завершилася так: «Бетон» (Люлинець) — Велимче 7:5, Поворськ — Голоби 3:1, Волошки — Білин 6:1.