Відзнаки Героям

Сьогодні, коли наші воїни самовіддано виборюють свободу й незалежність України,  важливо належним чином шанувати їхній подвиг, адже на олтар Перемоги воїни кладуть своє здоров’я, а часом і життя. Почесна і, на жаль,  сумна подія відбулася у приміщенні Вишнівської сільської ради: сюди прибув начальник І відділу Ковельського територіального центру комплектування і соціальної підтримки Василь Дмитрук, щоб вручити відзнаки, яких удостоєні полеглі  Герої Богдан Лебідь з села Ладинь і Юрій Лукашук з Приріччя, їхнім мамам — Наталії Олександрівні та Надії Володимирівні.

Зокрема, Юрій Лукашук посмертно нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України — Почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест».  А Богдан Лебідь ще за життя, минулорічного червня, був удостоєний ордена «За мужність» ІІІ ступеня. На жаль, нагороду довелося вручати родичам воїна вже після його смерті.

Нагадаємо, Богдан Лебідь був командиром  відділення вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного та біологічного захисту. Призвали його до лав Збройних Сил України з перших днів війни, 6 березня. Загинув поблизу Рубіжного на Харківщині 9 вересня минулого року внаслідок підриву на розтяжці під час виконання бойового завдання.

Богдан Лебідь

Юрій Лукашук у 2021 році пішов на строкову службу, а потім уклав контракт, тож з перших днів війни зі зброєю у руках боронив Вітчизну від ворога. Загинув 2 жовтня під час ворожого обстрілу на біля села Першотравневе Харківської області.

Юрій Лукашук