У Головненській громаді відкрили Дія.Центр – найсучасніший із центрів надання адміністративних послуг

У селищі Головне запрацював Дія.Центр – модернізований центр надання адміністративних послуг. Його відкриття – це ще один приклад успішного використання субвенції з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАПів області, повідомляють у Головненській громаді.
Відтепер майже дев’ять тисяч мешканців громади отримуватимуть консультації та необхідні державні послуги у сучасному та безбар’єрному просторі. Зокрема, у центрі надаватимуть 90 видів адміністративних послуг.
Окрім того, будівля доступна для людей з інвалідністю, а також у приміщенні є рецепція, місце для самообслуговування, зона очікування, конференц-зал, архів, кімната персоналу і робочі місця для працівників. На ремонт та оснащення ЦНАПу виділено 1,8 млн гривень державної субвенції.
Привітати мешканців Головненської громади з відкриттям Дія.Центр приїхала заступниця голови ОДА (CDTO) Вікторія Левчук.
«Обласна державна адміністрація та Міністерство цифрової трансформації прагне через технології, через цифоровізацію зробити послуги максимально простими і зручними. Впевнені, що відкриття ЦНАПу нового формату поліпшить життя місцевих жителів та сприятиме цифровому розвитку краю», – зазначила Вікторія Левчук.
Слід зазначити, що урочисто перерізали стрічку з нагоди відкриття центру – діти. Адже саме задля них і відбувається оновлення та розбудова громади.
«Розуміємо, що зараз складна ситуація в державі, однак життя триває і плеяда хороших справ продовжується. Дякую за підтримку Мінцифрі, обласній адміністрації, підряднику та усім жителям, які причетні до реалізації цього проєкту», – сказав очільник Головненської селищної ради Микола Демедюк.
До речі, в області уже функціонують 44 ЦНАПи. На черзі відкриття ще десяти. Як повідомила Вікторія Левчук, Волинь у лідерах за якістю надання послуг у центрах надання адмінпослуг.