Родина нардепа Палиці збудує логістичний хаб на Любомльщині

Антимонопольний комітет дозволив ТОВ «Буковель» придбати частки у статутному капіталі ТОВ «Інтерколесо» для будівництва логістичного хабу на Волині.Відповідне рішення АМКУ ухвалив під час засідання 29 червня, повідомляється на сайті комітету, пише «Бізнес Цензор».

«Метою здійснення концентрації є інвестування ТОВ «Буковель» у будівництво логістичного хабу на земельній ділянці, що орендується ТОВ «Інтерколесо» та розташована за межами населених пунктів Любомльської міської ради Ковельського району Волинської області», — зазначається у повідомленні.

Планується, що на території логістичного хабу розміщуватимуться п’ять терміналів, а саме: зерновий, олійний, холодильний, нафтовий та термінал для зберігання бітуму.

Планується, що логістичний хаб, яким управлятиме ТОВ «Інтерколесо» забезпечуватиме здійснення діяльності із:

  • зберігання зерна (кукурудзи, пшениці, соняшнику, сої) в межах Волинської області;
  • зберігання заморожених ягід (малини, смородини, порічки, полуниці, лохини) в межах Волинської області;
  • зберігання рослинних олій;
  • зберігання світлих нафтопродуктів (бензин, дизель);
  • зберігання бітуму.

«Прогнозовані частки ТОВ «”Інтерколесо» на відповідних ринках будуть незначними. Відтак Комітет встановив, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках в Україні та надав відповідний дозвіл», — додали в АМКУ.

За даними держреєстру, бенефіціарами ТОВ «Буковель» вказані найближчі родичі друга і соратника Ігоря Коломойського народного депутата Ігоря Палиці (група «За майбутнє») — Палиця Оксана Василівна та Палиця Захар Іванович.

ТОВ «Інтерколесо» у лютому 2022 року отримало в оренду 27,08 га у Волинській області для будівництва та обслуговування будівель і споруд біля автомагістралі міжнародного значення М-07 сполученням Київ — Ковель — Ягодин, за 8,5 кілометра від Держкордону.