ВІЙСЬКОВИЙ З СМТ.ГОЛОВНЕ ОТРИМАВ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ МЕДАЛЬ «ЗА ПОРАНЕННЯ»

ВІЙСЬКОВИЙ З СМТ.ГОЛОВНЕ , ВОЛОДИМИР БОЯРЧУК, ЗА ЖЕРТВУ КРОВІ В БОЯХ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ ОТРИМАВ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ МЕДАЛЬ «ЗА ПОРАНЕННЯ»
Про це повідомляють на Фейсбук сторінці Головненської сторінки.
49 річний Володимир є одним з славних воїнів 68 окремої єгерської бригади ім.Олекси Довбуша, які звільнили не одне село на Донеччині від окупанта . Загарбники опирались до останнього. В одному з таких боїв Володимир і отримав поранення в голову.
Ми дуже пишаємось такими воїнами як Володимир, одне усвідомлення того, що ви захищаєте Україну, додає віри, наснаги до життя. Бережи себе, тих хто поруч і повертайся з ПЕРЕМОГОЮ.
Довідково:
Медаль «За поранення» – відомча відзнака Міністерства оборони України.Медаллю нагороджуються військовослужбовці ЗСУ, які отримали поранення під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України
Медаль має круглу форму діаметром 35 мм із рельєфно-зернистою поверхнею, обрамлена бортиком. На аверсі медалі у центрі – рельєфний Тризуб поверх скошених навхрест вістрям вгору двох мечів, які накладено на круглий терновий вінець. Реверс відзнаки плаский із рельєфно-зернистою поверхнею. У центрі розміщено напис у три рядки: “ЗА ЖЕРТВУ КРОВІ / В БОЯХ ЗА ВОЛЮ / УКРАЇНИ”. Над написом – рельєфний напіввінок з лаврового листя. Під написом на рельєфній стрічці карбується номер відзнаки.