Покликання — допомагати

Характерна риса більшості наших лікарів — відданість обраній професії. Почасти — ціною власних інтересів і часу. Мабуть, це і є головною складовою поняття «хороший лікар», завдяки чому фахівець стає впізнаваною і шанованою людиною у суспільстві. Цю характеристику сповна можна застосувати до лікаря-невропатолога Надії Станіславчук, яка у медичній галузі краю працює вже понад 35 років. Відповідальна, турботлива, справжній професіонал, опікується хворими так, як, мабуть, не кожна мати своєю дитиною — так відгукуються про неї і пацієнти, й колеги. Такої ж думки й численні сусіди, які не раз звертаються навіть у позаробочий час.

«…Загальновідомо, що робота невропатолога не з простих. Часто трапляються випадки, що привозять «важкого» хворого, коли треба діяти миттєво,  екстрено надавати медичну допомогу: масаж серця, штучну вентиляцію легень, відновити дихальну діяльність. Іноді час, який потрібен на прийняття правильного рішення, вимірюється секундами. Відділення, де працює Надія Максимівна, специфічне, завжди тут перебуває 7-10 лежачих хворих після інсультів, з епілепсіями тощо, і кожному з них потрібен особливий догляд…»

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (27 липня  2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.