Сесія Любомльської міськради: плюс два депутати, мінус один

Сьогодні відбулася позачергова сесія Любомльської міської ради. Головна тема засідання — кадрові питання.

Зокрема, замість обранців Дмитра Федчишина і Наталії Веремчук, які раніше склали повноваження, до депутатського корпусу потрапили наступні за партійними списками: Валентина Литвиненко (ВО «Батьківщина») і Галина Кратюк («Сила і честь»). Після прийняття присяги міський голова Роман Ющук вручив  їм депутатські посвідчення та значки і побажав плідної роботи.

Валентина Литвиненко

Галина Кратюк

Також їх ввели до складу депутатських комісій: Валентину Литвиненко — до комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, Галину Кратюк — до комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичного виховання і спорту.

Тим часом, про складення повноважень заявив депутат міськради Олег Посельський.  Своє рішення він мотивував сімейними обставинами. Депутати відставку підтримали.

У ході роботи було запропоновано включити у звернення до «Укрзалізниці» та Ковельської РВА прохання посприяти у відновленні роботи залізничного переїзду між селом Коцюри і Любомлем. Понад те, залізничники, мотивуючи малою інтенсивністю руху, планують закрити переїзд у селі Руда, через який пролягає дорога до села Почапи. Не допустити цього закликають депутати міської ради. Окрім того, сесія розглянула земельні, організаційні та інші питання.