Феєричний гостьовий «камбек» згоранської «Ниви»

Сьогодні згоранська «Нива», яка виступає у чемпіонаті Ковельського району, провела черговий матч.

На виїзді наші спортсмени грали проти команди села Білин. Перший тайм виявився для згоранців справжнім холодним душем, адже на перерву команди пішли при рахунку 3:0 на користь Білина.

За останні двадцять хвилин матчу «Нива» спромоглася на справжній футбольний подвиг. На 71-ій і 82-ій (з пенальті) відзначився Богдан Савош, на 76-ій хвилині забив Юрій Гриб, а вже у компенсований арбітром час Олег Мучак забив гол, який став вирішальним — 4:3 на користь згоранської команди.

Решта зустрічей туру завершилися так: Голоби — Турійськ 0:4, Волошки — Велимче 5:5. Матч Поворськ — «Бетон» (Люблинець) перенесено.