Відданий обраній професії

Свого часу відомий ветеринар і публіцист Сергій Євсеєнко коротко, але влучно охарактеризував значення ветеринарної галузі: «Медицина лікує людину, а ветеринарія зберігає людство». Заперечити чи додати щось важко, адже, піклуючись про братів наших менших, ветеринари, чиє професійне свято відзначатиметься у неділю, водночас стоять на сторожі здоров’я людей, оберігаючи його від небезпечних хвороб, контролюючи якість продукції тваринного походження, правила її переробки та зберігання. Тож справедливим є твердження, що їхня професія — одна з найдавніших, найгуманніших і найвідповідальніших.

Наш співрозмовник, завідуючий Головненською лікарнею ветеринарної медицини Володимир Масловський, професію, в якій працює вже майже півтора десятиліття, обрав свідомо і, каже, жодного разу не пошкодував.

…«У нашій родині ветеринарів не було, я перший, — каже Володимир Михайлович. — Ще зі школи вабили природничі науки, натомість точні не надто любив. Коли ж подавав документи на вступ, то все вагався, яку спеціальність обрати: біотехнолога чи ветеринара, та все ж в останній момент вибрав ветеринарію»…

Подробиці читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (10 серпня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.