За час показу благодійної вистави аматори сцени Вишнівської громади зібрали близько 100 грн на ЗСУ

1 червня у Вишнівський громаді відбулась прем’єра вистави «За двома зайцями» за п’єсою М. Старицького. І ось, 6 серпня, відбувся завершальний, дванадцятий показ безсмертного твору українського класика.
Про це повідомляють на Фейсбук сторінці Вишнівської громади.
Тиждень за тижнем, протягом 2 місяців літа, працівники закладів культури Вишнівської громади відвідували населені пункти громади з улюбленою виставою глядачів не одного покоління.
У п’єсі «За двома зайцями» є все: інтрига, азарт, гумор, характери, любов, недосяжність ідеалу… Автор розповідає про цирульника Свирида Голохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись із багатою міщанкою Пронею Сірко, і, водночас, залицяється до бідної дівчини-красуні Галі. У п’єсі порушується проблема соціальної нерівності, висміюється життя українських русифікованих міщан Києва.
Але сьогодні не про це… Аматорів сцени, глядачів та і всіх жителів громади об’єднала спільна справа. Адже, всі покази вистави були благодійними і проводились для підтримки військовослужбовців громади. Саме у такий складний для країни період всі ми усвідомлюємо, що наближення Перемоги – це справа кожного із нас. Отож, спільними зусиллями нам вдалось зібрати 97 869 грн. Щиро дякуємо усім. Люди, ви – неймовірні!
Завдяки вашим щирим внескам, які ви вкидали у скриньку під час вистави, ми долучились до збору на бінокль, авто, тепловізор, придбали каску, плитоноску, форму, продукти харчування та ін. Для наших героїв ваша підтримка, ваші щирі і чуйні серця – безцінні.
Разом до Перемоги! Слава Україні!