У Любомлі юні волонтери збирали кошти на ЗСУ разом з відомим актором

У Любомлі на площі в центрі міста відбулася зустріч з актором-волонтером Михайлом Жоніним, який долучився до збору коштів для ЗСУ разом із місцевими дітлахами-волонтерами.

Про це повідомляє РайонЛюбомль з посиланням на Фейсбук сторінку Катерини Мокренко.

«Напередодні любомльські дівчатка-волонтерки разом з батьками відпочивали на Світязі, і там зустріли відомого актора Михайла Жоніна (усім відомого як Гнізділова з фільму «Пес»). Ясна справа, що пройти повз – гріх. Підійшли, розговорилися. Виявляється, Михайло активно займається волонтерством. Дівчатка, своєю чергою, розповіли про свій волонтерський рух. Ну, і слово за слово, запросили Михайла до нас, в Любомль», – йдеться в дописі.

8 серпня любомльські волонтери організували благодійну лотерею.

«Ми щиро дякуємо усім, хто прийшов сьогодні на зустріч з улюбленим актором. Ми щиро дякуємо усім, хто взяв участь в нашій благодійній лотереї. Усім, хто купив у наших волонтерів смаколики. Знайте – кожним своїм таким донатом ви наближаєте нашу, таку вже омріяну та бажану Перемогу. Усі наші виручені кошти йдуть на загальний збір для потреб наших захисників, які несуть службу в 118 бригаді. А це: 13700 гривень – кошти з лотереї, і 3700 гривень – вторгували наші юні волонтери-пончикісти», – йдеться в дописі.