Кулінарний майстер-клас у «Машівському борі»

Ніщо так не об’єднує, як спільна справа. Вчора у цьому переконались ВПО та місцеві жителі, які під час  майстер-класу «Готують всі!» обмінювались кулінарними традиціями. Захід відбувався у зоні відпочинку «Машівський бір», повідомляють у Вишнівській громаді.

Українці – неймовірно гостинна нація. Безліч рецептів і різноманітність способів, як можна приготувати одну й ту ж страву, дозволяють кухні зберігати традиції і одночасно бути неповторною. Тому учасники заходу вирушили у своєрідну дегустаційну екскурсію різними регіонами України.

Першою зупинкою був червоний борщ, бо яке ж частування без нього. Місцеві жителі пригощали усіх волинським борщем, а гості із Запорізької області поділилися секретами приготування національної страви у своєму регіоні. До борщу були перепічки, які місцеві жителі куштували також вперше.

Що ж далі? Наступними були голубці, адже рідко коли знайдеш українця, незнайомого із цією стравою. Цікавинкою стали також м’ясні зрази, рецепт приготування яких прибув із м.Бахмут Донецької області.

Ну і як без десерту? Звичайно, перше, що спадає на думку, це — вареники з сиром. Крім того, місцеві жителі приготували волинські вергуни.

Було дуже-дуже смачно, а головне, що, незважаючи на кулінарні відмінності, нас усіх об’єднує любов до своїх традицій та щира українська гостинність.