Він жив заради України

Ім’я Захара Захаровича Сокольв’яка на Любомльщині відоме багатьом. Хтось на уроках у школі за його настановами опановував премудрості хімії, біології чи математики. Більш допитливі й у позаурочний час під його керівництвом грали в шахи, відстоювали честь Любомля у складі футбольної команди та брали участь у туристичних змаганнях. Енергійної харизматичності Захара Захаровича вистачало на все. Тож, недивно, що, як тільки війнуло для України вітром свободи у далекому 1989-му, він першим взяв ініціативу у свої руки, створивши в Любомлі осередок Народного Руху України — спочатку громадсько-політичної організації, а згодом провідної політичної сили, що взяла собі за основу націотворчі ідеї.

До кровопролиття, від якого нині здригається українська земля, Захар Захарович не дожив кілька тижнів. Тепер він з небес обіймає Україну і просить у Господа для нас Перемоги. З нагоди Дня Незалежності згадаймо непересічну особистість Любомльського краю розповідями тих, хто знав Захара Захаровича Сокольв’яка, як невтомного педагога, Патріота та просто щиру людину, завжди готову допомогти.

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (24 серпня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.