У Любомлі відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора

Сьогодні у Любомлі з нагоди Державного Прапора України відбулася урочиста церемонія підняття українського стягу. Зі святом, а також з прийдешнім Днем незалежності України учасників зібрання привітав міський голова Роман Ющук.

“Багато століть відбувалося формування нашого шляхетного та яскравого стягу — священного двоколору. Багато поколінь захисників української  землі проливали кров та клали на плаху історії голови за цей величний символ — прапор, за який і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу у війні з російськими окупантами за свободу та незалежність нашої країни”, зазначив посадовець.

Право підняти Державний прапор України надали учаснику бойових дій, майстер сержанту 14 окремої механізованої бригади ім. Романа Великого Володимиру Бісюку. Сьогодні він після поранення проходить службу в роті охорони 1-го відділу Ковельського районного ТЦК СП.

Під час урочистостей представники трудових колективів та громадськості поклали квіти до Пагорбу слави, Меморіалу “Борцям за волю України”, пам’ятної Стели воїнам-афганцям та пам’ятної Стели “Герої не вмирають”.