Як головненці чемпіонами ставали (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Минулої неділі фінішував чемпіонат Любомльщини з футболу. Як ми вже повідомляли, саме у завершальному, десятому турі з’ясовувалася доля нагород. На чемпіонське звання до самого фінішу претендували дві команди — Любомльської громади та СК «Головно». І якщо головненцям для цього достатньо було виграти домашній матч у «Смідинських вовків», то любомльчанам, окрім перемоги над Забужжям, треба було сподіватися, що «Вовки» якщо не переможуть, то зіграють бодай у нічию з їхнім головним конкурентом.

Футболісти СК «Головно» не впустили свого шансу у домашній зустрічі зі смідинцями. До слова, суттєві корективи у малюнок гри обох команд внесла погода, адже вранці у Головні пройшли дві потужні зливи, внаслідок чого футбольне поле підтопило. На момент початку матчу на газоні місцями ще стояли калюжі — неглибокі, але і їх було достатньо, щоб несвоєчасно загальмувати м’яч, зірвавши потенційно гольову атаку, або ж навпаки — створити зайві перешкоди при захисних діях.

Та все ж це не завадило СК «Головно» перемогти з рахунком 6:1 і завоювати чемпіонське звання. Востаннє такий титул вони здобували у 2018 році. У нинішньому чемпіонаті команда ще з перших турів потрапила до числа лідерів, очолювала турнірну таблицю після першого кола, потім на деякий час втратила лідерство, повернула його за тур до фінішу і вже не віддала нікому. Одним словом, молодці.

Детальний огляд туру, хто здобув титули кращих гравців — про це та інше читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя» (24 серпня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.