«В серцях людських ніколи не загинуть солдати, що свої розкрили крила»

Сьогодні у Любомлі відкрили оновлену після реконструкції пам’ятну стелу полеглим землякам «Герої не вмирають». Попередньо захід планували провести на День Незалежності, 24 серпня, втім, напередодні рішенням  Ради оборони області у період з 24 по 28 серпня заборонили будь-які масові заходи.

Стела «Герої не вмирають» — це місце скорботи, суму і сліз і водночас — місце глибокої пам’яті і шани воїнам, які полягли, виборюючи суверенітет і територіальну цілісність України.

Поряд зі меморіальними дошками загиблим воїнами АТО-ООС Сергія Киричука, Сергія Кушніра, Анатолія Федчишина, Олександра Сацюка, Миколи Штанського, Олександра Грошева, Юрія Гіля, Сергія Мокренка та Андрія Шинкарука, на превеликий жаль, додалися нові імена, нові світлини полеглих героїв російсько-української війни: Андрія Давидюка, Антона Скаршевського, Дмитра Бісюка, Віталія Козачука, Ігоря Гуськова, Юрія Хвалька, Руслана Курамшина, Ігоря Чоботана та Андрія Шевчука.

Під час урочистої церемонії відкриття родичі полеглих, воїни, волонтери, представники влади, громадськості поклали квіти до стели і вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання. Священнослужителі міста провели освячення оновленої стели, панахиду за загиблими та піднесли молитви за воїнів та Україну.

До портрета кожного Героя школярі прикріпили маленькі фігурки ангелів у барвах нашого національного знамена, що символізують душі воїнів, які стали нашими ангелами-охоронцями.