Чотири захисники із Вишнівської громади посмертно відзначені державними нагородами

Про це повідомляє Вишнівська сільська рада. Вручення нагород родичам полеглих Героїв відбулося сьогодні, 29 серпня. Захисників удостоєні відзнак за особисту мужність, самовіддане виконання військового обов’язку і вірність військовій присязі.

Зокрема, за особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та високий професіоналізм орденом «За мужність» ІІ ступеня нагороджено солдата Лебедя Богдана Миколайовича (посмертно).

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку  орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено старшого солдата  Жолондієвського Володимира Олександровича (посмертно) та солдата Вавриша Валентина Степановича (посмертно)

Знаком пошани «Захиснику Луганщини» за особисту мужність і відвагу, самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності держави нагороджено солдата Слєсара Ростислава Анатолійовича (посмертно).

«Схиляємо голови перед близькими та рідними кожного захисника, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати. Жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль матері, яка більше не зможе обійняти найріднішу людину, проте ці державні нагороди повинні нагадувати нам про подвиги сучасних українських Героїв. Слава Україні! Слава Героям України!», — йдеться у повідомленні.