Довгожданий навчальний рік…

…вже цієї п’ятниці стартує в освітніх закладах краю. Так, саме довгожданий, адже спершу через «ковідний» карантин, а пізніше — через війну загалом неможливо було запровадити повноцінний навчальний процес, коли учні отримували знання, сидячи за партою у класі, а не вдома перед монітором комп’ютера чи екраном смартфона. Що тут казати, адже у нас вже є першокласники, які провчилися рік, жодного разу не побувавши у школі…

Нагадаємо, минулорічного Першовересня навчальний рік, з «очним» відвідуванням уроків стартував лише у закладах сіл Вишнів, Машів, Висоцьк. З часом, коли були підготовлені укриття, повноцінне навчання  відновилося і в низці інших шкіл краю, але не у всіх. Нині ж є надія, що цьогоріч усі школи і дошкільні заклади знову наповняться дитячим сміхом і гамором.

Стан готовності освітянських закладів до нового навчального року з’ясовував кореспондент «Нашого життя». Детальніше читайте у завтрашньому номері газети (31 серпня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.