У Любомлі відкрили оновлене приміщення поліції

Як відомо, Любомль – прикордонне місто, також тут проживають тисячі внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути рідні домівки на Сході й Півдні. Тож велика кількість мешканців у громаді вимагає і більшої відповідальності місцевої поліції.

Нині у відділенні поліції №1 (м. Любомль) — все під цілодобовим наглядом. Це важливо й потрібно як для правоохоронців, так і для відвідувачів і затриманих.

Оновлене приміщення з системою відеомоніторингу Custody records — це в першу чергу про дотримання прав людини: завдяки відеонагляду  унеможливлюється як порушення прав громадян, так і безпідставні звинувачення правоохоронців.

Нині в поліції створені всі комфортні умови людям для написання заяв, спілкування зі слідчим і захисником, перебування затриманих. У чергову частину виведене відео з камер спостереження, розташованих в Любомльській громаді: це сприяє оперативному розкриттю злочинів та попередженню правопорушень. Є тут і дитяча кімната, а також виконані всі необхідні умови для перебування маломобільних громадян, тобто вимоги безбар’єрності.

При відкритті учасники заходу на власні очі змогли побачити весь етап затримання й допиту особи, яка, за легендою, вчинила правопорушення.

«Жодних загратованих віконечок — натомість, у поліції вас найперше зустріне компетентний співробітник у так званому фронт-офісі, який надасть необхідну допомогу, або ж покличе фахівця в певній сфері», — розповів керівник підрозділу Сергій Ярован.

Подробиці читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (31 серпня 2023 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.