Біля Бугу прикордонники затримали контрабандистів із безпілотником

На Волині прикордонники затримали групу осіб, які збиралися безпілотником переправити до Польщі сигарети.

Про це інформує пресслужба Волинського прикордонного загону.

 

В неділю вночі оперативники Волинського прикордонного загону спільно з військовослужбовцями відділу «Рівне» припинили спробу незаконного переміщення через українсько-польський кордон тютюнових виробів.

Маючи інформацію про можливу протиправну діяльність у Ковельському районі, прикордонники розпочали перевірку на вказаному напрямку. В результаті пошуку в лісовому масиві охоронці кордону виявили трьох осіб, які саме збиралися за допомогою безпілотного літального апарату типу «літак» перемістити сигарети до Польщі.

Двоє чоловіків, побачивши правоохоронців, вдалися до втечі. Та невдовзі прикордонники вистежили їх з поміччю дрона і затримали. Усі троє виявилися мешканцями Турійщини віком 20 та 26 років.

На місці події охоронці кордону знайшли безпілотник, комплектувальні для його запуску, 360 пачок тютюнових виробів та легковий автомобіль.

Правопорушників доставили до прикордонного підрозділу. На громадян склали документи за ст. 202 та ст. 185-10 КУпАП.

Безпілотник, ноутбук, акумулятори й катапульту, тютюнові вироби та транспортний засіб прикордонники передали детективам Бюро економічної безпеки у Волинській області.

Заходи проводилися спільно зі співробітниками УСР у Волинській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Наразі тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження за ст. 204 та ст. 199 КК України.