В Любомлі до «Жіночого клубу» навідалися депутати

За весь час існування Любомльської громадської організації «Жіночий клуб» вона не була обділеною увагою чоловіків. Місцеві активістки постійно когось запрошували на свої заходи, а їх протягом року проводиться чимало. На такі зустрічі радо відгукувалися посадовці різного рангу. Приходили, обговорювали актуальні теми, радилися щодо вирішення злободенних питань, не забували й про подарунки. «Хоча нам, зазвичай, більше потрібна увага, – одразу зазначає Світлана Овдієвич, керівник «Жіночого клубу». – Проте, радіємо будь-якому подарункові: хтось принесе квітку, хтось цукерки – приємно. А ось коли організовуємо конкурси – просимо більш суттєві подарунки. Але не собі, учасницям чи учасникам».

Цього разу на засідання, яке проводилося в міській бібліотеці і було приурочене не тільки святу 8 Березня, а й 206-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка навідалися депутати районноїтаі міської рад Ігор Торба і Олександр Дзядук. Обоє у різний час працювали на посаді голови райдержадміністрації, отож зі специфікою роботи громадської організації добре знайомі, неодноразово допомагали у проведенні заходів. Сьогодні також прийшли не з порожніми руками. «Будучи в гостях у «Жіночого клубу» помітили, що гостей пригощають чаєм зі стаканчиків, – говорить Ігор Торба. – Ось і вирішили спільно подарувати всім учасницям гарні та зручні кружки для чаювання…».

А поки готувався чай, до речі, за фірмовим рецептом відомим тільки учасницям «Жіночого клубу», присутні встигли обговорити цілу низку злободенних питань, що стосуються благоустрою міста, культурно-масових заходів, навчання та виховання підростаючого покоління місцевих жителів.