Зупинилися в Любомлі: водій висадив пасажирів на півдорозі

Водій автобусу сполучення Луцьк-Гряда висадив пасажирів з транспорту, аргументуючи це тим, що уже 12 година і діє карантинне обмеження, – пише Вісник

Так, о 9:45 із Автовокзалу № 1 відправився автобус сполученням Луцьк-Гряда. На кінцевий пункт призначення він мав прибути о 13:25. Оскільки білети у касі не видавали, люди платили водієві, який сказав, що поки що не знає, чи буде прямувати далі Любомля, мовляв, вирішить на місці. Однак гроші взяв як до кінцевої зупинки.

У Любомль прибув близько 12:00. За цей час у автобус сіли пасажири, які їхали далі цього міста. Утім усім, хто був у салоні, водій сказав, що це вже кінцева зупинка, і далі він не попрямує. Гроші повернув. Люди розгубилися, адже їх кинули напівдорозі без можливості доїхати додому:: після 12:00 жоден міжміський чи міжобласний громадський транспорт не курсував.

Тож пасажири добиралися, хто як міг. Хтось попросив, щоб його забрали знайомі, а хтось зупиняв попутні машини, яких на дорогах було досить мало. Один з водіїв, який все ж таки зупинився, щоб підвезти пасажирів, розповів, що зараз страшно підбирати людей на дорозі через загальну паніку поширення коронавірусу.