Для прийому пацієнтів з симптомами коронавірусу діятиме окремий кабінет

У роботі Любомльської поліклініки — зміни: відучора почав працювати фтизіатричний кабінет поліклініки №112 (для пацієнтів з гострою вірусною інфекцією) в якому чергуватимуть сімейні лікарі закладу.

«Якщо ви прибули з країн, які охоплені епідемією на коронавірус, мали контакт з особами, які перебували в цих країнах, контактували з людьми у яких підтвердили коронавірусну інфекцію, або у вас присутні симптоми схожі на цю інфекцію чи є проста підозра на коронавірус – не наражайте інших на небезпеку, зупиніть поширення вірусу – зверніться до фтизіатричного кабінету №112 (вхід з центрального двору поліклініки правіше)», – йдеться в повідомленні Любомльського центру первинної медичної допомоги у Фейсбуці .

Черговий лікар надасть всю необхідну інформацію з приводу подальших ваших дій, в тому числі поради по самоізоляції. При необхідності буде надана невідкладна медична допомога.

Звертатися до кабінету бажано за попереднім записом, щоб не утворювати велике скупчення відвідувачів, але при важких та невідкладних станах лікар прийме без запису та поза чергою.

В холі перед реєстратурою працює черговий медичний персонал для розподілу потоку хворих з соматичними захворюваннями та хворих на інфекційні захворювання.