На Волині продовжують нехтувати правилами карантину

За порушення правил карантину поліцейські склали 23 адміністративні протоколи за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім того, за фактом порушення обмежувальних заходів, одним із торгових закладів Луцька,  поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України, – повідомляють на сайті відомства.

Найбільше виявлених правопорушень в обласному центрі Волині.  Співробітники поліції до завершення карантину контролюватимуть виконання обмежувальних заходів. Правоохоронці закликають громадян у випадку виявлення порушень правил карантину невідкладно повідомляти про це на оперативну лінію служби «102».

Не нехтуйте заборонами та не порушуйте вимог чинного законодавства.

Всього ж з початку карантинних заходів по всій країні поліцейські склали на порушників 923 адміністративні протоколи. Найбільше порушень виявлено у Дніпропетровській області – 167, у Донецькій – 85, у місті Києві – 75. Окрім того, 67 – у Київській, 61 – у Запорізькій, 54 – у Черкаській, 47 – у Одеській, 43 – у Херсонській, 33 – у Вінницькій області, по 32 – у Сумській та Харківській, 30 – у Рівненській, 29 – у Львівській, 25 – у Волинській, 22 – у Чернівецькій, 21 – у Кіровоградській, 19 – у Чернігівській, 18 – у Миколаївській, 14 – у Луганській, 12 – у Закарпатській, по 9 – у Івано-Франківській та Тернопільській, 8 – у Житомирській, 7 – у Хмельницькій та 4 – у Полтавській області. До суду направлено 889 адміністративних протоколів.