Біля Любомля горить 1,5 гектари сухої трави

24 березня близько 14:30 виникла пожежа посуші та чагарників на площі 1,5 гектари поблизу міста Любомль. На місце події виїхали рятувальники 10 ДПРЧ Любомль.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем не встановлено особою. На цей час ведеться розслідування події працівниками поліції.

Любомльський РВ УДСНС України у Волинській області вкотре застерігає, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків заборонене законодавством України, за що тягне адміністративна відповідальність згідно ст. 77-1 КУпАП.

Крім того, при притягненні винних осіб до адміністративної відповідальності, враховуються всі обставини правопорушення та тяжкість його наслідків, оскільки статтею 245 Кримінального кодексу України, за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом, передбачено кримінальну відповідальність.