Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

«Вже не один рік поблизу річки Гапа у Вишневі «милує» око створений нашими жителями (так-так, саме нашими) смітник. Кульки, бляшанки, десятки пляшок, дитячі підгузники, черевики…..це далеко не весь перелік речей, які розкидані по чималій території…», — коментує своє обурення у соціальній мережі мешканка села Вишнів, методист комунальної установи методичний центр Тетяна Міщук. — Щоразу, коли з друзями проїжджали чи прогулювались тут, дивувались: невже важко зібрати сміття у пакет і поставити обабіч дороги у перший та третій вівторки місяця (дні, коли функціонує служба централізованого вивозу сміття)? Мабуть, ні. Набагато легше скинути це все на підводу і вивезти подалі від власного обійстя (подалі від власних очей)…і абсолютно всеодно, що поблизу тече річка, а око радують квіти, дерева та трави… Який приклад ви подаєте своїм нащадкам? Що залишаєте їм після себе?…».

Взявши до рук граблі, пакети для сміття, ящики для склотари та для металу, небайдужа молодь села вирішила прибрати територію. І їм це вдалося! Про це йдеться на сайті Вишнівської ОТГ

«Чого тільки там не було…. будівельні матеріали, пластикові пляшки, кухонне приладдя… Спочатку здавалося, що ми прибиратимемо тут цілу вічність. Однак, промайнуло дві години — і результат змусив нас усіх посміхнутися та повірити — вихід є…», — діляться враженнями активісти громади.

Дуже хочеться, щоб подібні вчинки стали хорошим прикладом для інших. Адже, як колись писала Ольга Муравйова: «Прибирати — не соромно…Соромно жити у бруді».