Вилучили товару на мільйон гривень

Прямуючи з Республіки Польща в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль «ДАФ» під керуванням громадянина України.

До митного контролю митному органу було подано товаросупровідні документи, відповідно до яких з Республіки Польща переміщуються меблі та освітлювальні прилади фактурною вартістю 6 529 доларів США. Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці у фейсбуці.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу було виявлено незадекларовані одиниці товару та встановлено, відповідно маркувань упаковок, країну виробництва меблів (Королівство Швеція), де згідно пояснення водія і відбулося завантаження автомобіля. Під час здійснення митного контролю посадовими особами Волинської митниці Держмитслужби підтверджено інформацію щодо країни виробника (Королівство Швеція), та визначено вартість товару що становить 37 670 доларів США.

Таким чином, керівник фірми отримувача, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо кількості товару, продавця, отримувача та його фактурної вартості.

Працівники Волинської митниці склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю понад мільйон гривень вилучено до рішення суду.