Тепер взялися ліс палити

Буквально тиждень тому значного резонансу серед мешканців Рівненської ОТГ викликали події повязані із спалюванням сухої трави. Пізнього вечора вогонь перекинувася на молоду лісопосадку, а потім і на лісові масиви. Горіло так сильно та стрімко, що невдовзі виникла загроза переходу на село. Тому чимало небайдужих мешканців піднялися на боротьбу зі стихією. Хоча фактично усі учасники цих подій переконані в безпосередній участі людей у підпалі трави, який міг би мати досить трагічні наслідки. Пожежу тоді вдалося локалізувати зусилями пожежників та багатьох жителів.

Через декілька днів ситуація майже повторилася, а вчора знову стражна вечірня пожежа охопила значну частину лісу в заказнику «Дев’яте», неподалік від Столинських Смолярів. Місцеві жителі взялися рятувати ліс від вогню своїми силами, однак відразу зрозуміли, що необхідна допомога пожежних. Знову таки на боротьбу з вогнем було затрачено чимало часу, сил, нервів, переживань та матеріальних ресурсів. А в людей закралися підозри, що підпали хтось здійснює навмисне. Тому тепер вони звертаються до правоохоронців, щоб вони вжили всіх моживих заходів у пошуку зловмисників.

Нагадаємо, згідно чинного законодавства за паління сухостою передбачається штраф у розмірі до 153 000 гривень, а зумисний підпал карається позбавленням волі.

Фото та відео вайбер групи “Рівне ОТГ”