За 96 пар шкарпеток заплатить 35 тисяч штрафу

Суддя Любомльського районного суду з участю представника митниці розглянув в приміщенні суду направлені Волинською митницею матеріали справи за протоколом про притягнення до відповідальності громадянина України, який віз незадекларований товар.

Про це йдеться в постанові суду від 14 травня. Чоловік, прямуючи автомобілем 8 березня з Республіки Польща в Україну через митний пост «Ягодин», не задекларував за встановленою формою 96 пар шкарпеток «XSPOOOS» загальною вартістю 34,4 тисячі гривень.

Шкарпетки знаходились в салоні автомобіля разом із задекларованими товарами і були виявлені під час митного контролю, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.472 МК України.

На розгляд справи порушник не з`явився, хоча належним чином був повідомлений про дату та місце розгляду, про що свідчить інформація офіційного сайту Укрпошти; заяв чи клопотань щодо суті протоколу та процедури його розгляду не подав.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення і наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34,4 тисячі гривень з конфіскацією в дохід держави 96 пар шкарпеток, загальною вартістю 34,4 тисячі гривень. Також доведеться сплати 67 гривень витрат за зберігання шкарпеток та 420 гривень судового збору.