У Вишнівській ОТГ вже працюють бібліотеки

Сьогодні відкрили свої двері для відвідувачів бібліотеки Вишнівської ОТГ. У всіх книгозбірнях, одразу на вході, облаштований столик із антисептиком та рукавичками, а також поміщена інформація про правила користування бібліотекою під час карантину.

Всі дев’ять бібліотек вже приймають відвдувачів. Абонентний відділ працює у звичному режимі, коли будуть зняті усі карантинні заходи, відкриються і читальні зали, а поки ситуація така, що бібліотекарі лише видаватимуть і прийматимуть книги.

Книжки після того, як їх здали в бібліотеку не будуть одразу поміщати у книгосховище. Їх на 14 днів залишать у спеціально відведеній кімнаті на карантин. Після завершення двотижневої ізоляції книги повернуться до книжкових фондів, їх знову видаватимуть читачам.

Біля столів бібліотекарів облаштовані спеціальні коробки, куди відвідувачі складатимуть літературу, яку принесли. Буде фіксуватись дата збору книг, після чого вони, відповідно до рекомендацій української бібліотечної асоціації, відправлятимуться на карантин.