Наклав на себе руки

Минулого тижня вкоротив собі віку 57-річний житель Любомля, повідомлять у відділі поліції. Напередодні бідолаха неодноразово говорив своїм родичам, що не хоче жити та щось зробить, щоб покінчити із собою.

Що саме підштовхнуло чоловіка до фатального кроку і змусило полізти у петлю, наразі невідомо. При огляді трупа інших тілесних ушкоджень, окрім тих, що свідчили б про самогубство, виявлено не було. Ведеться розслідування.

Загалом у період з 8 по 15 червня до Любомльського відділу поліції надійшло 85 звернень громадян. З них 47 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та по 10 фактах відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З числа зареєстрованих кримінальних правопорушень 4 факти — господарчі злочини, 3 — нанесення тілесних ушкоджень, 1 самогубство, 2 крадіжки.

Упродовж тижня на дорогах району трапилась 1 дорожньо-транспортна пригода без потерпілих; працівники поліції виявили 4 факти керування   транспортними засобами напідпитку (з початку року 81),

Протягом тижня працівники груп реагування патрульної поліції виявили 195 порушень Правил дорожнього руху (з початку року 3012). Також поліцейські зафіксували 9 випадків перебування  осіб у громадських місцях напідпитку, у 7 випадках виявлено громадян, які палили тютюнові вироби у заборонених місцях. Також зафіксовано 12 випадків завідомо неправдивого виклику спеціальних служб, по одному випадку вчинення насильства в сім’ї та дрібного хуліганства.