«Вся справа в русі — не в капелюсі»

Цікавий подарунок жителям району  з нагоди Дня Конституції, а також Дня молоді (нинішнього року ці два свята збіглися у часі) підготували працівники міського будинку культури. Йдеться про короткометражний фільм «Вся справа в русі — не в капелюсі», який віднедавна доступний на Інтернет-ресурсі «You Tube».

До його створення підійшли доволі нестандартно: у віночок пісень, присвячених любові до рідної землі та  інструментальних номерів вплели речитативи у стилі реп, в яких любомльські аматори сцени висловили свій погляд на ситуацію в країні, роботі, житті. Окрім штатних працівників закладу — Сергія Шафрана, Андрія Климовича, Михайла Савчука, Надії Шоцької, Валентини Степанюк, Леоніда Яковчука, Людмили Ваколюк, Анатолія Сацюка, Юрія Шеменюка, Віктора Бурчака, у зйомках взяли участь й представники молодого покоління: Анна Климович і Юлія Зінчук. Чималий шмат операторської та монтувальної роботи виконали працівники МБК Анатолій Бекерей та Олександр Остапюк.

«Всі ми від початку епідемії сидимо неначе у коконах, масках, а ми ж хочемо простору, глядача, — каже головний режисер міського будинку культури Тетяна Зінчук, якій належить ідея фільму. — Епідемія епідемією, а працювати продовжуємо, адже творча енергія нікуди не дівається і потребує виходу. Тож задля того, аби достукатися до глядача, стараємося йти у ритмі з часом, використовуючи не тільки надбання технічного прогресу, а й сучасну стилістику у музиці — власне, саме тому вирішили спробувати реп. Наскільки нам вдався фільм, нехай судять ті хто його побачить».

Окрім, як завжди, професійного і чуттєвого виконання художніх номерів, у глядачів є нагода насолодитися й численними прекрасними краєвидами Любомля та околиць, Волині, України.